Biuletyn używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka prywatności
Polityka plików "Cookies"
AKCEPTUJĘ
Czwartek, 23 września 2021 r.

  MENU PRZEDMIOTOWE

Strona główna / Biuletyn Informacji Publicznej / Instrukcja korzystania z BIP
Informację utworzył(a): OODR Łosiów
Data utworzenia: 2011-12-14 12:11:25
Informacje podstawowe
W lewej kolumnie zamieszczone zostało "Menu przedmiotowe" serwisu, podzielone tematycznie. Struktura menu zbudowana jest na zasadzie rozwijanego drzewa. Menu główne jest zawsze widoczne, bez względu na aktualnie przeglądane menu tematyczne Biuletynu Informacji Publicznej.

Moduł wyszukiwania to narzędzie pomocne w wyszukiwaniu przez Państwa informacji, po wpisaniu w sekcji wyszukiwarki kluczowego słowa / frazy i wybraniu działu Biuletynu jaki ma być przeszukiwany klikamy "Szukaj".
Po wykonaniu tej operacji pojawią się wyniki wyszukiwania. Zostanie wskazany tytuł, w którym znajduje się dana informacja z poszukiwaną frazą wraz z linkiem / odnośnikiem umożliwiający bezpośrednie przejście.

Pobieranie plików - w Biuletynie znajdują się w treści informacji - dołączone w postaci plików zewnętrznych - można do nich dotrzeć poprzez linki poprzedzające napisami "Pobierz załącznik". Pliki takie są dokumentami o dużej objętości oraz treści o specyficznym przeznaczeniu (np. formularze, druki). Po kliknięciu na link prowadzący do ukrytego pliku otwiera się okno pozwalające (zależnie od przeglądarki internetowej) pobranie pliku lub otworzenie go tylko do odczytu.

Kliknięcie na logo BIP znajdujące się w lewym górnym oknie przeglądarki umożliwia przejście na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej administrowaną przez MSWIA.

Szybki powrót na stronę główną Biuletynu Informacji Publicznej OODR Łosiów z dowolnego "Menu przedmiotowego" umożliwia kliknięcie na górny lub dolny odnośnik z napisem "strona główna" . Aby cofnąć się o "krok w tył" należy użyć przycisku "Powrót" jeżeli chcemy przewinąć całą stronę przeglądarki do góry należy użyć przycisku "Do góry".

Każda informacja zamieszczona na stronach BIP posiada opcję "Drukuj", która daje możliwość wydrukowania informacji z podaniem daty i godziny wydruku.

Informację opublikował(a): Marcin Majgier
Data publikacji: 2011-12-14 12:11:25Liczba odwiedzin dzisiaj: 66
Ostatnia modyfikacja zawartości: 07-06-2021, 11:27:32

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie
49-330 Łosiów, ul. Główna 1, tel.: 77 / 4125 297, 4125 327, faks: 77 / 412 53 68
strona www: www.oodr.pl, e-mail: bip@oodr.pl
NIP: 747-10-02-433, REGON: 004515965