Biuletyn używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka prywatności
Polityka plików "Cookies"
AKCEPTUJĘ
Środa, 28 stycznia 2021 r.

  MENU PRZEDMIOTOWEStrona główna / Biuletyn Informacji Publicznej / Polityka prywatnościInformację utworzył(a): Marcin Majgier
Data utworzenia: 2018-05-25 10:31:53
Regulamin korzystania z biuletynu

Regulamin korzystania z biuletynu internetowego www.bip.oodr.pl

Niniejszy regulamin korzystania z serwisu internetowego określa warunki, nieodpłatnego, korzystania przez użytkowników z biuletynu www.bip.oodr.pl, w ramach którego Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zamieszcza informacje dotyczące Ośrodka, jego ofert i usług.


Biuletyn internetowy BIP OODR Łosiów jest stroną internetową publikującą nie tylko własne treści, ale również informacje i materiały pochodzące od osób trzecich w tym od instytucji i firm współpracujących z Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.


Użyte w regulaminie definicje oznaczają:

OODR - jest państwową jednostką organizacyjną posiadającą osobowość prawną, z siedzibą w Łosiowie, ul. Główna 1, będąca właścicielem serwisu internetowego oodr.pl, zwana w dalszej części „Ośrodkiem”

Biuletyn - oznacza serwis internetowy, który jest stroną internetową publikującą nie tylko własne treści Ośrodka, ale również informacje i materiały pochodzące od osób trzecich oraz od instytucji współpracujących z Ośrodkiem. Zawiera materiały oraz informacje, do których każdy z użytkowników ma możliwość dostępu bez konieczności dokonywania rejestracji.

Użytkownik - oznacza osobę fizyczną lub prawną korzystającą z Serwisu w zakresie przewidzianym w niniejszym Regulaminie.


Zasady:

1. Każdy użytkownik wywołujący domeny www.oodr.pl lub im pochodne wyraża zgodę na następujące warunki i zasady:
Wyłączne prawo do Serwisu internetowego www.oodr.pl ma Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie. Znaki graficzne, logo oraz nazwy własne wchodzące w skład tego Serwisu, są znakami handlowymi i / lub są własnością Ośrodka. Zabronione jest wykorzystywanie tych znaków i nazw, lub ich modyfikacji, bez uzyskania pisemnej zgody OODR.

2. Żaden z zamieszczonych na stronie materiałów nie może być kopiowany, modyfikowany, dublowany, dystrybuowany, publikowany, wystawiany ani nadawany w żadnej formie i przy użyciu żadnych środków, w szczególności elektronicznych, mechanicznych, fotograficznych lub rejestrujących, bez pisemnego zezwolenia Ośrodka. Zabronione jest również umieszczanie, bez zezwolenia OODR, materiałów zamieszczonych w Serwisie oraz odnośników do tych materiałów na jakimkolwiek innym serwerze.

3. W pozostałych kwestiach, nieuregulowanych niniejszym Regulaminie, zastosowanie maja odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych.Informację opublikował(a): Marcin Majgier
Data publikacji: 2018-05-25 10:31:53


Informację zmodyfikował(a): Marcin Majgier
Data modyfikacji: 2019-10-30 10:43:56Liczba odwiedzin dzisiaj: 2
Ostatnia modyfikacja zawartości: 30-10-2019, 10:43:56

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie
49-330 Łosiów, ul. Główna 1, tel.: 77 / 4125 297, 4125 327, faks: 77 / 412 53 68
strona www: www.oodr.pl, e-mail: bip@oodr.pl
NIP: 747-10-02-433, REGON: 004515965