Termin: 24/02/2023
Opis:

Zakres obowiązków:

  1. prowadzenie spraw finansowo-księgowych ze szczególnym uwzględnieniem rozliczeń zakupów i rozrachunków z kontrahentami,
  2. ewidencja analityczna rozrachunków z tytułu dostaw i usług oraz analiza
    sald i rozrachunków z kontrahentami,
  3. prowadzenie spraw finansowo-księgowych z uwzględnieniem ewidencji
    operacji bankowych gotówkowych,
  4. dokumentowanie i dokonywanie operacji gotówkowych,
  5. przestrzeganie wewnętrznych wytycznych o gospodarce kasowej ujętych
    w instrukcji kasowej,
  6. prowadzenie kasy OODR zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  7. prowadzenie ewidencji finansowo-księgowej ze szczególnym uwzględnieniem ewidencji podatku VAT naliczonego i należnego, prowadzenie rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji VAT.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe na kierunku rachunkowość lub pokrewnym
  • znajomość programów finansowo-księgowych
  • minimum 3 lata doświadczenia

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

    1. CV
    2. list motywacyjny
    3. kwestionariusz osobowy
    4. zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Komplet dokumentów prosimy przesłać do dnia 24/02/2023 na adres e-mail: kadry@oodr.pl

Pliki do pobrania:
Obowiązek informacyjny Kwestionariusz pracownika Zgoda - dane osobowe
Dodano: 27 stycznia, 2023 przez Jolanta Kopij

Rejestr zmian

  • Zmodyfikował: Jolanta Kopij dnia 2023.03.28 08:36:38
  • Opublikował: Jolanta Kopij dnia 2023.01.27 14:38:31
  • Autor informacji: Jolanta Kopij