Termin: 27/10/2023
Opis:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sekretariatu;
  • realizacja zadań, m. in.: prowadzenie centralnego rejestru zarządzeń, prowadzenie rejestru i załatwianie spraw w zakresie udzielania pełnomocnictw procesowych do reprezentowania Ośrodka, prowadzenie rejestru i załatwianie spraw w zakresie upoważnień udzielanych przez Dyrektora Ośrodka pracownikom Ośrodka Doradztwa, prowadzenie bieżących spraw na zlecenie Dyrektora Ośrodka;
  • przestrzeganie przepisów Instrukcji kancelaryjnej, w tym wykonywanie czynności kancelaryjnych w systemie EZD;
  • prowadzenie centralnej ewidencji oraz zbioru umów w sprawie projektów i programów realizowanych przez Ośrodek Doradztwa,
  • prowadzenie rejestru skarg i wniosków oraz książki kontroli zewnętrznej;
  • prowadzenie i obsługa punktu kancelaryjnego (pełnienie zastępstwa).

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie
  • znajomość obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

  1. CV
  2. list motywacyjny
  3. kwestionariusz osobowy
  4. zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Komplet dokumentów prosimy przesłać do dnia 27/10/2023 na adres e-mail: kadry@oodr.pl

Pliki do pobrania:
Obowiązek informacyjny Kwestionariusz pracownika Zgoda - dane osobowe
Dodano: 17 października, 2023 przez Jolanta Kopij

Rejestr zmian

  • Zmodyfikował: Jolanta Kopij dnia 2023.11.14 09:13:40
  • Opublikował: Jolanta Kopij dnia 2023.10.17 13:25:03
  • Autor informacji: Jolanta Kopij