Opis:

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie rocznego planu audytu wewnętrznego i realizacja zadań zgodnie z nim,
  • kontrolowanie legalności wydawanych decyzji, przestrzegania wszystkich aktów prawnych obowiązujących w OODR,
  • opracowywanie kontroli wewnętrznej,
  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznych,
  • analiza zgodności funkcjonujących procedur i przepisów wewnętrznych w świetle obowiązujących regulacji prawnych,
  • analiza odstępstw od obowiązujących procedur, ustalanie i wyjaśnianie ich przyczyn, formułowanie wniosków dotyczących zmian procedur oraz osób odpowiedzialnych,
  • prowadzenie dokumentacji kontrolnej i pokontrolnej,
  • opracowywanie nowych procedur, instrukcji oraz weryfikacja istniejących pod kątem wymagań wynikających z obowiązujących standardów kontroli zarządczej,
  • zapewnienie kompletności i zgodności z prawem dokumentacji systemu kontroli zarządczej,
  • przygotowanie okresowych sprawozdań z wykonania zadań

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe i wiedza merytoryczna niezbędna do przeprowadzania badań kontrolnych oraz sporządzania właściwej dokumentacji
  • minimum 2 lata doświadczenia

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

  • CV
  • list motywacyjny
  • kwestionariusz osobowy
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Komplet dokumentów prosimy przesłać do dnia 24/02/2023 na adres e-mail: kadry@oodr.pl

Pliki do pobrania:
Obowiązek informacyjny Kwestionariusz pracownika Zgoda - dane osobowe
Dodano: 27 stycznia, 2023 przez Jolanta Kopij

Rejestr zmian

  • Zmodyfikował: Jolanta Kopij dnia 2023.03.01 11:01:52
  • Opublikował: Jolanta Kopij dnia 2023.01.27 14:41:31
  • Autor informacji: Jolanta Kopij