Termin: 24/02/2023
Opis:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie działalności szkoleniowej, doradczej, informacyjnej
    i upowszechnieniowej w zakresie:
  1. zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich,
  2. ochrony środowiska naturalnego,
  3. kształtowania proekologicznych postaw i zachowań społeczności wiejskiej,
  4. gospodarki wodno-ściekowej, odpadowej, nawozowej
    w gospodarstwie rolnym,
  5. podejmowanie działań w zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE),
  6. przeciwdziałania zmianom klimatu;
  • organizacja szkoleń, konferencji, warsztatów, pokazów, wystaw
    i targów w zakresie objętym Działem;
  • udzielanie pomocy rolnikom i mieszkańcom wsi w zakresie sporządzania dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o przyznanie pomocy finansowej ze środków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe na kierunkach: biologia, melioracje, inżynieria środowiska, rolnictwo lub pokrewne
  • prawo jazdy kat. B

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

  • CV
  • list motywacyjny
  • kwestionariusz osobowy
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Komplet dokumentów prosimy przesłać do dnia 24/02/2023 na adres e-mail: kadry@oodr.pl

Pliki do pobrania:
Obowiązek informacyjny Kwestionariusz pracownika Zgoda - dane osobowe
Dodano: 27 stycznia, 2023 przez Jolanta Kopij

Rejestr zmian

  • Zmodyfikował: Jolanta Kopij dnia 2023.03.09 07:06:26
  • Opublikował: Jolanta Kopij dnia 2023.01.27 14:45:23
  • Autor informacji: Jolanta Kopij